Domů Chylińska

PostHeaderIcon Chylińska

chylinska logo1

Rozpad skupiny O.N.A. nesli fanoušci těžce, sami hudebnicí také se nechtěli s tím smířit. Když duo Skawiński a Tkacz obnovili pop/rockovou skupinu Kombi (přejmenovali na Kombii), zbytek pohrobků O.N.A. se dalo dohromady a založili nové tvrdě rockové seskupení Chylińska.

Do skupiny přijali kytaristu Krzysztofa Misiaka a basistu Darka "Bolo" Osińského. Začínají přípravy na první album a je podepsána smlouva s firmou Pomaton EMI. No a v březnu 2004 roku světlo světa spatřuje deska „Winna". Od počátku je vidět na desce větší vliv kláves, texty jsou ještě ostřejší a je i náznak neukončených sporů mezi Agou a Grzesiem. Deska podporována singly a videoklipy se dobře prodává, skupina získává různá ocenění, rozjiždí se koncertní turné.

Bohužel v březnu 2006 přichází nečekaná informace. Krzysztof Misiak, Wojciech Horny a Zbigniew Kraszewski ukončili sprolupráci s Agnieszkou, skupina se rozpadá! V tomto čase totiž Agnieszka nastoupila na mateřskou dovolenou a v květnu 2006 se jí narodil syn. Od té doby Aga si užívá slávy spíše jako reportérka nebo porotce v různých televizních pořadech.

 

winna lp s winna s zmyslowa s niczyja
Winna  Winna - singl Zmysłowa - singl Niczyja - singl

 

Poslední sestava
Agnieszka Chylińska - zpěv
Zbyszek Kraszewski - bubny
Wojtek Horny - klávesy
Krzysztof Misiak - kytara
Darek "Bolo" Osiński - basa

 

chylskup

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Září 2011 19:01)